Mieszalniki do produktów sypkich!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszalników do produktów sypkich w wykonaniu bębnowym lub kostkowym. Mieszalnik do produktów sypkich służy do mieszania przypraw, dodatków spożywczych, mieszanek mącznych, białkowych, draży, cukierków, słodyczy, ale także innych produktów sypkich. Mieszalniki wykonujemy w różnych pojemnościach, dopasowane do potrzeb Klienta!

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku zainteresowania naszymi wyrobami prosimy o kontakt.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Już od ponad 20-tu lat jesteśmy znanym i cenionym producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego, produkcji i przetwórstwa żywności.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości: komory wędzarniczo-parzelnicze, parzelniki, piekarniki, masownice, kotły warzelne oraz kotły do smalcu, stoły rozbiorowe, wózki wędzarnicze oraz pod pojemniki, konfiskatory, sterylizatory, drzwi ze stali kwasoodpornej, kije wędzarnicze, wózki na kije, umywalki oraz wiele urządzeń dostosowywanych do potrzeb indywidualnego odbiorcy.

Od wielu lat nasze produkty charakteryzują się nieprzeciętną jakością, trwałością i dokładnością wykonania, gwarantowaną przez najnowsze rozwiązania technologiczne oraz solidne wykonawstwo, dzięki czemu zyskaliśmy wielu nabywców w całej Europie, Azji, Australii i Ameryce Północnej. W celu utrzymania najwyższej jakości produkowanych wyrobów wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy EN ISO 9001:2000.
Jednostką certyfikującą jest TÜV Rheinland.
Produkowane urządzenia zostały zweryfikowane w aspekcie spełniania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia przy udziale Ośrodka Badań i Certyfikacji SIMPTEST. Upoważnia to do umieszczania znaku CE na naszych urządzeniach oraz gwarantuje bezpieczeństwo użytkowników.

Miarą sukcesu naszej firmy zawsze było i jest zadowolenie klienta!